نانوی نمای ساختمان

نانوی نمای ساختمان

نانوی نمای ساختمان که اگر به صورت درست و اصولی قرار بگیرد باید گفت که این خدمات موجب می گردد تا سطح نمای ساختمانی به صورت یک عایق عمل گردد و در اصطلاح موجب می گردد تا سطح نمای ساختمان آبگریز گردد و همچنین یک عایق بر روی سطح نما ایجاد گردد که به موجب آن سبب می گردد هیچ گونه گرد و خاکی بر روی سطح نما ایجاد نگردد. البته که در یک محافظ بدون رنگ نیز می توان از آن یاد کرد. و اگر سطح نمای ساختمانی شما رنگ داشته باشد می توان با نانو کردن نمای ساختمان رنگ آن را تثبیت کرد.

 

نانو نمای ساختمان

 

البته این توضیح را باید داد که سطح نما اگر نانو گردد موجب می گردد که همانند یک عایق برودتی در مقابل هوای سرد و گرم باشد و باعث تورم نمای ساختمانی و در نتیجه موجب ریزش نما نگردد. البته که خاصیت پاک شوندگی بالا و همچنین ماندگاری بالای نما  در جهت حفظ نما می باشد. اگر بخواهیم از این عنوان استفاده کنیم که از نانو نمای ساختمانی کمک می کند تا سطح نمای ساختمانی محافظت کنیم یعنی به درستی عملیات برای نمای ساختمانی انجام داده ایم.

نانوی نمای آبگریز

این خدمات نانوی نمای آبگریز برای جلوگیری از منافذی که در سیمان ها و سنگ ها وجود دارد استفاده می کنه و اجرای این نوع نما برای سطح ساختمان بدون هیچ گونه محدودیتی استفاده می گردد و هر گونه سطح نمای باشد قابل اجرا است.

اجرای این نوع نما ها که نما را آبگیریز می کند ابتدا باید هر گونه گرد و غباری که بر روی سطح نما وجود دارد را از بین برد و سپس اقدام به زدن مواد نانو نما به کمک قلمو یا دستگاه های مخصوص پرتاب نانو استفاده می شود که این مواد باید پس از 3 الی 6 ساعت خشک گردد و این اقدام باید به صورت اصولی و درست صورت پذیرد تا خدمات نانوی نما به درستی انجام گیرد تا سطح نما آب را به خود جذب نکند. و البته باید این عنوان را هم ذکر کرد که نانو کرد نمای آبگریز هیچ گونه تغییری بر روی سطح نما ایجاد نمی کند و نما به همان حالت قبل به کار خود ادامه می دهد.

نانوی نمای عایق

نانوی نمای عایق که به همانند نانوی آبگریز انجام می گیرد با این تفاوت که مواد نانویی که برای سطح نما استفاده می گردد بسیار بیشتر از حد معمول می باشد و البته باید گفت که این مقدار بسیار موجب می گردد تا مواد نانو به سطح حدود 3 الی 5 میلی متر نفوذ داشته باشد تا سطح نما پوشش بسیار قوی به خود بگیرد.

نانو کردن نمای ساختمان

این نوع نانو کردن و یا پوشش کردن سطح نما باید گفته شود که براساس موادی که بر روی سطح قرار می گیرد باعث جلا دادن سطح نما می شود و موجب می گردد تا سطح نما جذاب به نظر برسد. و در مورد نانوی نمای عایق که به حالت کاملا عایق اعمال می گردد و باعث می شود تا سطح نمای ساختمان بسیار زرق و برق زیادی به خود بگیرد.

البته که اگر بخواهیم در مورد مدت زمان عمر نانو نمای ساختمانی آبگریز اشاره کنیم باید بگوییم که این بازه زمانی بین 5 تا 7 سال می باشد و همچنین در مورد نانوی نمای عایق نیز این بازه زمانی 15 تا 17 سال می باشد که باعث می گردد تا سطح نمای شما بسیار مقاوم گردد.

این خدمات توسط راپل کاران مجموعه انجام می گیرد و جهت انجام خدمات کافیست با همکاران ما در مجموعه اجاقی تماس حاصل کنید تا همکاران ما موارد لازم در مورد نانو کردن سطح نمای ساختمان به شما توضیحات دهند و اگر نیاز است که استعلام قیمت داشته باشید کافیست عکس نمای ساختمانی را برای ما ارسال کنید.

نانو نمای ساختمان ها

تکنولوژی نانو به عنوان یک راه حل نوین در ساختمان‌های در شستشوی نمای آنها مورد توجه قرار گرفته است. از جمله کاربردهای جالب تکنولوژی نانو، نانوی نمای ساختمان است که باعث مقاومت بالاتر، زیبایی بیشتر و کارایی بهتر در ساختمان‌ها می‌شود.و سطح نمای ساختمانی آب گریز می گردد که می توان گفت دیگر آبی را به سطح نما جذب نمی گردد و دیواره سطح نمای ساختمان بسیار تمیز و براق خواهد ماند.

فرآیند نانو کردن ساختمان به شکل انجام می گیرد و همکاران ما در شرکت از تخصص راپل کاران کمک می گیرند  و با دستگاه‌های پیشرو در این حوزه صورت می‌گیرد. این فعالیت‌ها باعث می شود تا سطح نمای شما در مقابل باران و برف ، آبگریز گردد و آب به سطح نمای ساختمانی شما نفوذ نمی کند و باعث فرسودگی سطح نما نمی گردد.

نانو کردن نمای ساختمان ها

تکنولوژی نانو در ساختمان‌ها همواره تحولی بزرگ را به همراه داشته است. از جنبه‌های مختلف، نانوی نمای ساختمان باعث بهبود عملکرد و همچنین باعث می شود مانند یک لایه بر روی سطح نما ایجاد گردد و از چسبیدن آلودگی بر روی سطح نما جلوگیری می کند و موجب می شود تا سطح نمای ساختمانی زیبا به نظر برسد. فرآیند نانو کردن نمای ساختمانی توسط راپل کار این امکان را فراهم می شود و افراد راپل کار مواد مخصوصی که برای نانو کردن نمای ساختمانی می باشند را بر روی سطح نما را انجام می دهند که با استفاده از تکنولوژی نانو، سطح نمای ساختمانی تمیز و براق می گردد.

استفاده از فناوری نانو در نماشویی

نانوی نمای ساختمان، یک رویکرد نوین در صنعت محسوب می گردد که با استفاده از تکنولوژی های نانو، بهبودهای چشمگیری در عملکرد و ظاهر ساختمان ها ایجاد می‌کند. فرایند نانو کردن سطح ساختمان باعث افزایش مقاومت در برابر خوردگی، آب، و حرارت می‌شود. و همچنین از نفوذ هر گونه آلودگی به سطح نما جلوگیری می کند.

نانوی نمای ساختمان یک روش نوین و مبتکرانه برای آبگریز کردن ساختمان ها است. این فناوری نوین توسط شرکت کفسابی اجاقی  کار به کار گرفته می‌شود تا سطح عالی از زیبایی را در ساختمان‌های خود به ارمغان آورید. و همچنین اگر سطح نمای ساختمانی نیاز به شستشوی داشته باشد توسط راپلکاران انجام می گیرد.

با توجه به این موضوع که نانو کاری نمای آجری موجب می شود تا سطح نما بسیار مقاوم گردد و همچنین اگر سطح نما دارای لکه ها و کثیفی هایی باشد می توان با کمک شستشوی نمای ساختمانی و استفاده از نماشویی سطح نما به حالت تمیز تبدیل می گردد.

خدمات شستشوی مخصوص به سطح نمای ساختمانی نیست و این خدمات توسط همکاران کفساب ما برای سطح کف ساختمان نیز انجام می گیرد که می توان به سرامیک شویی ، اسید شویی و کف سابی ، ساب پاگرد و … را با استفاده از دستگاه های مخصوص انجام می دهند و این خدمات متناسب با نیاز های متقاضیان انجام می گیرد و همکاران ما در شرکت فعالیت های لازم برای داشتن سطحی زیبا و جذاب را انجام می دهند و اگر سطح دارای عیب و ایرادهایی باشد توسط خدمات ساب زنی و کف سابی با دستگاه انجام می گیرد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *