ساب زن

ساب زن

از خدمات ما در مجموعه می توان به توانایی های ساب زن ها اشاره کرد که تمامی سطوح مورد نظر را با روش های مدرن و دستگاه های بروزی که در اختیار دارند به بهترین حالت ممکن ساب زنی می کنند و خدمات کف سابی و سنگسابی را انجام می دهند.

می توان گفت که این خدمات به صورت کاملا حرفه ای و با استفاده از روش های اصولی کار انجام می گیرد و می توان گفت که خدمات توسط گروهی از ساب زن های ماهر و با تجربه انجام می گیرد. و انواع سطح هایی که خدمات ساب زنی انجام می دهند از قبیل : سنگ ، سرامیک ، موزاییک ، بتن ، آسفالت ، پارکت ، لمینت ، کفپوش و … انجام می گیرد و این خدمات با دسفاده از دستگاه های ساب زنی بزرگ و کوچک کار کف سابی و سنگ سابی انجام می گیرد.

ساب زن سنگ

وظیفه ای که می توان گفت که ساب زن سنگ دارد برای انجام خدمات ساب زنی و کف سابی سابی سطح های مختلف سنگ هایی از قبیل : سنگ گرانیت ، سنگ مرمریت ، سنگ دهبید ، سنگ چینی ، سنگ اسلب ، سنگ گوهره ، سنگ بوک مچ ، سنگ فور مچ و … انجام می شود. ساب زن سنگ با استفاده از دستگاه های کف سابی خدمات ساب زنی را انجام می دهد و برای سطح های مختلف این فرآیند انجام می گیرد و اگر سطح بزرگ باشد خدمات به صورت کامل با دستگاه ساب زنی انجام می گیرد. و همچنین اگر سطح سنگ ها طوری باشد که نتوان خدمات ساب زنی و سنگ سابی را با دستگاه بزرگ انجام داد می توان این خدمات را با استفاده از دستگاه های مخصوص که به صورت دستی هستند انجام داد.

ساب زن دستی

ساب زنی دستی که بر روی قسمت هایی از سنگ خانه ها و سنگ دیوار انجام می گیرد و در برخی مواقع برای پله ها و راه پله ها از دستگاه ساب زنی دستی استفاده می شود البته که قسمت های مختلف سطح سنگ های خانه می توان به سنگ کابینت ها ، سنگ کانتر ، سنگ میز عسلی ها ، سنگ میز غذاخوری و … اشاره کرد که برای ساب زدن سطح سنگ های این موارد گفته شده از خدمات ساب زنی دستی استفاده می شود.

یکی از خدمات سختی که توسط گروه ساب زن ها انجام می گیرد می توان به ساب زنی دستی اشاره کرد چرا که این خدمات باید به طور یک نواخت وزن بر روی سطح سنگ ها ایجاد شود تا بتوان خدمات ساب زنی و سنگ سابی را به بهترین شکل ممکن انجام داد خدماتی که برای ساب زنی و سنگ سابی سطح ها استفاده می شود از عناوین مهمی که باید ذکر کرد استفاده از لقمه ساب های مخصوص به سطح سنگ می باشد که باید استفاده گیرد. چرا که هر سطح سنگ مورد نظر دارای جنس متفاوت می باشد که باید از لقمه ساب مخصوص به سطح سنگ استفاده کرد.

ساب زن

فرد ساب زن باید دارای تخصص و با تجربه باشد و بتواند سطح را تشخیص دهد که چه نوع سنگی می باشد تا بتواند خدمات را با استفاده از لقمه ساب های مخصوص انجام دهد. موضوع مهمی که برای ساب زنی و سنگ سابی سطح مورد باید توسط ساب زن در نظر گرفته شود این است که کار را با حوصله و صبر انجام گیرد تا نتیجه کار عالی و بدون عیب و نقص باشد.

همکاران ما در مجموعه دارای تجربه کافی برای انجام خدمات ساب زنی و کف سابی را دارند و باید در نظر داشت که این خدمات توسط گروه ما به بهترین شکل ممکن انجام می گیرد.جهت دریافت مشاوره از کفسابی اجاقی می توانید با شماره های موجود در سایت تماس حاصل فرمایید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *