درزگیری سنگ

هنگامی که کار ساختمان تمام شد و فرآیند نصب سنگ انجام می شود زمانی که سنگ ها را در کنار هم می چینند فضایی بین آن ها وجود دارد که به آن درز گفته می شود و این درزها اصولا با مصالح ساختمانی پر می شود. و برای فرآیند درزگیری سنگ در پایین توضیح خواهیم داد.

درزگیری سنگ :

سوالاتی که ما به مشتریان خود در مورد این که چرا باید درزگیری صورت بگیرد پاسخ می دهیم را برای شما بازگو می کنیم.

درصورتی که درزگیری سنگ انجام نشود باعث می شود که آب نفوذ کرده و سبب رشد باکتری ها و قارچ ها می شود که برای سلامتی بسیار خطرناک می باشد.

البته نفوذ آب در درزها در صورتی که پوشیده نباشد می تواند سبب آسیب های جدی به ساختمان شود به عنوان مثال در مواردی مشاهده شده است که فرایند درزگیری به صورت درست انجام نشده است و سبب می شود که هم مالک ساختمان ابراز ناخوشایندی کند و در مواقعی باعث آسیب به همسایگان هم می شود که نفوذ آب ملک همسایه را هم دچار تضرر کرده است.

در چه مواقعی درزها به وجود می آیند ؟

اصولا زمانی که ملک مدتها مورد استفاده قرار می گیرد و به اصطلاح فرآیند اصطکاک ایجاد شده و باعث از بین رفتن درزها می شود.

در مواردی مشاهده گردیده است که سنگ ها به علت نو بودن و عمل ساب زنی که بر روی سنگ ایجاد نشده است درزها به وجود آمده است.

 

فرآیند درزگیری :

برای درزگیری اصولا فرآیند خاصی را باید طی شود و شامل این موضوع می شود که بسته به نوع سنگ و ملک مدنظر استفاده از املاح ساختمانی مناسب را طلب می کند. که اصولا به عنوان مثال موادی مخصوص رزین را با هم مخلوط کرده و باعث می شود که درزها گرفته شود و سبب پویایی سنگ ها پس از انجام فرآیند درزگیری می شود.

در صورتی که ملک یا ساختمان شما دارای درزهایی است که نیاز به پوشاندن آن دارید برای دریافت آخرین قیمت و اطلاع از چگونگی انجام کار با ما تماس حاصل فرمایید.

2 thoughts on “درزگیری سنگ

  1. تنها پیمانکاری که تا به الان کارمو بدون وقفه انجام دادن بی شک میتونم بگم آقای اوجاقی بوده و کمال تشکر را دارم

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *