کفساب

ما در مجموعه کفسابی و سنگسابی اجاقی می توانیم انواع سنگ ها از قبیل سنگ های گرانیت ، مرمریت ، دهبید ، مرمر و … را جهت کفسابی با دستگاه های سه فاز و تک فاز انجام دهیم.

کفساب کیست ؟

اصولا به فردی که به کمک دستگاه های کفسابی سنگ ها را شستشو انجام می دهد و با اصول کفسابی و سنگسابی آشنا می باشد را کفساب می نامند.

البته که افراد ما در مجموعه کفسابی و سنگسابی اجاقی دارای تجربه های کافی جهت شستن سطح مدنظر را دارند و می توان اعلام کرد که با تمام توان و جدیت می توانند کار خود را به انجام برسانند.

تمامی افراد ما دوره های لازم جهت سنگسابی و کفسابی و نحوه کارکردن با دستگاه و چگونگی تشخیص دادن استفاده از ساب مورد نیاز برای سنگسابی و کفسابی را می دانند و همین عامل سبب می شود که کار کفسابی و سنگ سابی شما در کمترین زمان ممکن و بدون هیچ گونه آسیب به سنگ شما صورت بگیرد.

بهترین فرد کفساب را می توان با کمک نمونه کارهای انجام داده شده تشخیص داد که تمامی همکاران که در مجموعه مشغول به فعالیت هستند دارای نمونه کارهای مختلف برای انجام کفسابی هستند. و می تواند آدرس کارهایی که انجام داده اند را به شما بدهند تا در صورت نیاز نگاهی که محیط کفسابی شده بیاندازید.

ویژگی کفساب خوب ؟

کفساب خوب می داند از چه نوع ساب و دستگاهی برای سنگ مورد نظر شما استفاده کند.

مدت زمانی که نیاز است که کار کفسابی و یا سنگ سابی صورت بگیرد را می داند و زمان دقیق برای انجام کار را به کارفرما اعلام می دارد.

قبل از انجام کفسابی در صورتی که سنگ عیب و ایرادی داشته باشد را به کارفرما اطلاع می دهد و در صورت موافقت کارفرما ، عیب و ایراد های سنگ را برطرف می کند.

هزینه برآورد شده کار را قبل از انجام فرآیند کفسابی با کارفرما مطرح می کند و به توافق می رسد.

محیط کفسابی شده را پس از انجام فرآیند کفسابی و یا سنگ سابی به صورت کاملا مرتب تحویل کارفرما می دهد.

زمانی که کفسابی تمام شد باید سطح کفسابی شده یکنواخت و هم طراز و هم ردیف باشد. چرا که در صورت پستی و بلندی در سنگ باید پس از سنگسابی و کفسابی ، عیب های پستی و بلندی برطرف شود.

در خیلی از موارد مشاهده گردیده است که ساختمان ها با توجه به نوع ساخت و یا در مراکز اداری وتجاری بعضی از قسمت ها را نمی توان به کمک دستگاه کفسابی تمیز کرد در این صورت یک کفساب خوب می داند که باید به کمک یک ساب دستی باید این قسمت را تمیز کند.

در صورتیکه سطح کفسابی و یا سنگ سابی شده یک شکل و شفافیت و براقیت یکسانی داشت یعنی کفساب با تجربه می باشد.

هنگامی که کفسابی صورت می گیرد باید درزهایی که بعد از کفسابی باز شده است به کمک رزین پر گردد و یک کفساب خوب باید اینکار را انجام دهد.(البته که این فرآیند رزین کاری هزینه جدایی دارد)

کفساب ها و تاثیر مستقیم بر سنگ

همانطور که می دانید کفسابی سطح مورد نظر تاثیر به سزایی در سنگ های شما دارد و باعث شفافیت و براقیت می شود و در خیلی از مواقع پس از اتمام کار متقاضیان اغراق می کنند که سنگ هایشان از روز اول هم نو و تمیز شده است. در صورتی که فرد کفساب دارای تجربه و مهارت کافی نباشد در حالی که سنگ شما تمیز و براق نمی گردد چه بسا هزینه های هنگفی را بر روی دست شما باقی می گذارد.

همین امر سبب می شود که متقاضیان و کارفرماهای محترم قبل از اینکه کار را به کفساب بسپارند از باتجربه و کاربلد بودن کفساب مطمئن گردند.

در صورتی که با نیاز به کفسابی محیط دارید و به دنبال کفساب مورد اعتماد و باتجربه می گردید با شماره تماس 09120325925 مدیر مجموعه کفسابی و سنگسابی اجاقی تماس حاصل فرمایید.

سنگسابی چیست ؟

در اصطلاح زمانی که به کمک دستگاه های سنگ سابی یک رویه از سنگ برداشته شود و یا در صورتی که هنگام نصب سنگ دارای پستی و بلندی باشد و برای برطرف کردن عیب و ایراد های پستی و بلندی جهت هم طراز کردن سنگ ها می توان از سنگ سابی استفاده کرد.

التبه موضوع دیگری که برای سنگ سابی باید اعلام کنیم در مواقعی که سنگ شما در اثر اسید و یا مواد شوینده ها لکه ایجاد شده است یا هنگامی که سنگ شما دارای لکه های سرسخت می باشد سطح مورد نظر شما نیاز به سنگ سابی دارد.

سنگ سابی برای برطرف کردن عیب و ایراد های سنگ می پردازد و در اصطلاح فرد سنگ ساب باید عیب و ایرادهایی که در سنگ وجود دارد را از بین ببرد.

آیا نیاز است که کفساب ، علمی در مورد سنگ ها داشته باشد؟

همانطور که کفسابی و سنگسابی به تخصص نیاز است باید به این موضوع هم توجه داشته باشیم که کفساب باید در مورد سنگ ها اطلاعات کافی داشته باشد چرا که ممکن است در برخی موارد مجبور شود برای شستشوی سنگ ها از مواد ترکیبی طبیعی و شیمیایی استفاده کند و در صورتی که شناخت کافی نداشته باشد سبب می شود که آسیب جدی به سنگ وارد کند.

در خیلی از مواقع ما در کارمان متوجه سوختگی و یا به اصطلاح واکنش سنگ با مواد که سبب آن سوختگی است مواجه شده ایم همین باعث شده است که  ما در مجموعه کفسابی و سنگ سابی اجاقی جلسه هایی بابت آشنایی پرسنلمان به موضوع سنگ ها داشته باشیم و مطالب و علم روز دنیا را به همکارانمان آموزش می دهیم چرا که اولویت اولمان مشتری ها می باشد که در هنگام کفسابی متضرر نشوند.

در صورتی که سنگ هایتان گران قیمت و ارزشمند می باشد حتما ریسک کار را به کاردان بسپارید چرا که در صورت بی توجهی و عدم تجربه سبب می شود که سنگ های شما نه تنها تمیز نگردد بلکه از بین هم بروند.

کفساب ها و نحوه قیمت دادن

کفساب با تجربه همیشه در اول کار قیمت را به متقاضی مطرح می کند و تمام چانه زنی ها قبل از شروع کار زده می شود.

با توجه به متراژ و میزان تمیزکاری که باید بر روی سنگ صورت بگیرد قیمت ها می تواند متفاوت باشد به خاطر همین موضوع قیمت تمام شده را کفساب با تجربه قبل از شروع با شما مطرح می کند.

کفساب با تجربه در زمان بررسی محیط و کارشناسی اگر متوجه شود که سنگ ها عیب و ایرادی دارند هزینه تعمیر و نحوه انجام کار را به کارفرما توضیح می دهد و پس از برآورد هزینه ها قیمت را به کارفرما اعلام می کند.

مجموعه خدمات کفسابی و سنگ سابی اجاقی

انجام کلیه کارهای خدمات کفسابی و سنگ سابی

شستشوی نمای ساختمان به کمک راپل

کار در ارتفاع 

ساب زنی موزاییک ها و انواع سنگ ها و سرامیک

ساب زنی سنگ های اپن آشپزخانه

پاک کردن چسب موکت از روی سنگ ها و سرامیک ها

پولیش سنگ 

 

 

2 thoughts on “کفساب

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *