کفسابی کاشی و سرامیک

کفسابی کاشی و سرامیک

کفسابی کاشی و سرامیک برای سطح هایی انجام می گیرد و باید گفت که این خدمات توسط گروه ساب زنی و کف سابی اجاقی به بهترین شکل ممکن انجام می گیرد.

در صورتی که اگر سطح کف ساختمان شما دارای از جنس کاشی یا سرامیک می باشد و همچنین مدت ها است که از لکه هایی بر روی سطح های نامبرده ایجاد شده است و نیاز می دانید که این سطح ها به صورت کامل تمیز گردد کافیست با مجموعه ما تماس حاصل کنید تا همکاران ما در مجموعه شما را راهنمایی و مشاوره کامل دهند.

کف سابی کاشی

کف سابی کاشی یکی از سخت ترین روش های انجام خدمات ساب زدن و کف سابی می باشد چرا که این خدمات بسیار حساس می باشد که باید به صورت درست و اصولی انجام گیرد تا سطح مورد نظر بدون آسیب تحویل شود و با توجه به نوع و جنس کاشی ممکن است در اثر فشار بیش از حد و همچنین در مواقعی ممکن است در اثر استفاده از اشتباه لقمه ساب مخصوص به نوع کاشی سطح آسیب ببیند که نیاز است تا خدمات ساب زنی کاشی به درستی انجام گیرد.

اصولا از فرچه ساب های مخصوص برای سطح کاشی ها استفاده می شود چرا که فرچه ساب های نرم برای از بین بردن لکه های کاشی کفایت می کند و همچنین آسیبی هم به سطح کاشی وارد نمی کند ولی زمانی که سطح کاشی دارای لکه های زیادی باشد نمی توان از لقمه ساب استفاده کرد چرا که ممکن است آسیب وارد کند به سطح کاشی بنابراین نیاز است که از همان فرچه ساب های نرم در چندین مراحل انجام گیرد تا سطح کاشی تمیز و براق گردد.

ساب زنی سرامیک و کاشی

ساب زنی  سرامیک و کاشی بسیار حساس است و باید دقت داشت که این خدمات توسط متخصص انجام گیرد و همچنین در برخی مواقع برای ترمیم سرامیک و کاشی برای ترمیم از رزین و همچنین مواد مخصوص برای درز بین کاشی ها و سرامیک ها استفاده می گردد تا سطح کاشی و سرامیک به صورت یکنواخت و یکدست شود.

کفسابی سرامیک

کفسابی سرامیک با توجه به اینکه یک همانند کاشی بسیار سخت است اصولا برخی از مجموعه و شرکت ها از انجام این خدمات خودداری می کنند چرا که اگر نتوان سطح سرامیک را به صورت درست و اصولی کفسابی کرد ممکن است که سطح رویی سرامیک از بین برود و شما بمانید و سطح زیرین سرامیک که به حالت بتن می باشد.

در اصطلاح باید بدانید که یک لقابی براق بر روی سطح سرامیک کشیده شده است و البته که نوع های مختلفی از سرامیک ها در بازار وجود دارد که باید در نظر داشت این خدمات باید به صورت فرچه شویی سرامیک انجام گیرد.البته که سرامیک ها اگر دارای لکه ها و کثیفی هایی داشته باشد می توان از لقمه های مخصوص برای سطح سرامیک استفاده کرد و اگر تشخیص متخصص امر کف سابی این باشد که باید خدمات با استفاده از فرچه ساب ها انجام گیرد این خدمات باید با فرچه ساب ها انجام گیرد.

برای ساب زدن سطح های مختلف سرامیک ها باید در نظر داشت که اگر فرد متخصص این کار را انجام ندهد ممکن است که سطح آسیب ببیند و فردی که این خدمات را انجام می دهد باید در زمینه ساب زنی سطح سرامیک و کاشی تخصص و با تجربه باشد تا بتواند سطح سرامیک ها و کاشی های شما را کف سابی انجام دهد.

همکاران ما در مجموعه اجاقی آماده ارائه خدمات ساب زنی و کف سابی و همچنین فرچه سابی هستند تا بتوانند سطح مورد نظر شما را مطابق با نظر شما ساب زنی انجام دهند و جهت ارتباط کافیست با همکاران ما در مجموعه تماس حاصل فرمایید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *