کفسابی آشپزخانه

کفسابی آشپزخانه

کفسابی آشپزخانه یکی از مهمترین خدماتی است که همکاران ما در مجموعه ما انجام می دهند و باید گفت که این خدمات توسط گروه ساب زنی و مجموعه ما به درستی انجام می گیرد و باید در نظر داشت که اصطلاح قلب ساختمان که به آشپزخانه داده شده است باید در نظر داشت که ممکن است در اثر معرض ریخته شدن مواد غذایی که به سطح سنگ ها و سرامیک ها و جود دارد باید گفت که این خدمات یعنی کف سابی برای از بین بردن لکه های سطح آشپزخانه انجام می گیرد.

 

لکه هایی از قبیل سرکه ، آبلیمو ، چای ، زردچوبه و … ممکن است که در اثر واکنش با سطح مورد نظر لکه های ایجاد شود که زیبایی آشپزخانه را از بین ببرد و همین امر موجب می گردد تا سطح آشپزخانه نیاز به کف سابی داشته باشد و البته که اگر سنگ ها ، سرامیک ، پارکت و … بر روی سطح آشپزخانه باشد خدمات کف سابی انجام می گیرد و همکاران ما تلاش می کنند تا سطح آشپزخانه را همانند روز اول تحویل شما دهند و البته باید گفت که تخصص همکاران ما در امر ساب زنی و کف سابی بسیار بالاست.

سنگ سابی آشپزخانه

سنگ سابی آشپزخانه که مخصوص برای سطح سنگ ها انجام می گیرد و با توجه به اینکه دیواره های سنگی آشپزخانه در اثر چربی ها و جرم ها قرار دارد باید گفت که این سنگ سابی موجب می گردد تا سطح آشپزخانه بسیار تمیز و براق گردد و همچنین با توجه به نوع سطح سنگ ها باید خدمات ساب زنی و کف سابی برای آشپزخانه انجام گیرد.

البته که همه نوع سنگ ها از قبیل : سنگ گرانیت ، سنگ تراورتن ، سنگ چنینی ، سنگ دهبید ، سنگ گوهره ، سنگ اسلب ، سنگ بوک مچ و فور مچ ، سنگ ها تزئینی ، سنگ های قیمتی و … که برای آشپزخانه خود کار کرده اید می توان با استفاده از دستگاه های ساب زنی خارجی و ایرانی این خدمات را انجام داد و البته باید توضیح داد که اگر نگرانی از این قبیل دارید که ممکن است در منزل شما و آشپزخانه گرد و خاک ایجاد گردد باید گفت که خدمات توسط دستگاه های پیشرفته انجام می شود و هیچ گونه آلودگی و آلایندگی با خود ندارد و این خدمات به مدرن ترین حالت خود انجام می شود تا سطح آشپزخانه سنگی شما را به صورت یکدست و یکنواخت و بدور از هر گونه آلودگی تحویل داده شود.

خدمات ساب زنی دستی آشپزخانه

خدمات ساب زنی دستی آشپزخانه که برای سنگ ها روی اپن ، سنگ کابینت ها و سنگ دیواره آشپزخانه انجام می گیرد و با توجه به اینکه آشپزخانه لکه ها و کثیفی هایی را در نظر دارد باید توجه داشت که این خدمات توسط گروه ساب زنی و سنگ سابی اجاقی به صورت اصولی انجام می گیرد.

ساب زنی دستی توسط مجموعه ما با استفاده از دستگاه های مخصوص دستی انجام می شود که همکاران ما با استفاده از نوع سنگ هایی که برای سطح دیوار ها و همچنین سنگ اپن و سنگ کابینت ها کار شده است از لقمه ساب های مخصوص برای انجام خدمات ساب زنی استفاده می کنند تا سطح را بدون عیب و ایراد تحویل شما دهند.

همکاران ما در مجموعه اجاقی آماده ارائه خدمات بدون نقص جهت از بین بردن لکه ها و کثیفی های ایجاد شده در سطح آشپزخانه های شما می باشد تا بتوان با استفاده از تخصص متخصصین خود در مجموعه این خدمات را به صورت اصولی و درست انجام دهند تا سطح مورد نظر شما همانند روز اول نصب گردد جهت دریافت مشاوره کافیست با همکاران ما در مجموعه تماس حاصل فرمایید. کفسابی آشپزخانه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *