نماشویی شیشه

امروزه بیشتر ساختمان ها و مجتمع های بزرگ را از شیشه یا پنجره های شیشه ای می سازند. قبل از توضیح فرآیند نماشویی شیشه باید به موارد زیر اشاره کنیم :

علت ساختن نمای شیشه ای :

برای اینکه داخل مجتمع یا ساختمان بتوان نور خوبی را داشته باشد از نمای شیشه ای استفاده می کنند که در اکثر موارد مشاهده گردیده است که مجتمع های تجاری و اداری یا تفریحی تماما دارای شیشه می باشند که این امر سبب شده است که قسمت داخلی شیشه توسط گروه خدمات تمیز کاری صورت بگیرد ولی قسمت بیرونی به علت نبود سطح ایستایی سبب شود به گروه خدمات نماشویی سپرده شود .

چه اتفاق در نمای شیشه ای سبب نیاز به نماشویی می شود ؟

در ساختمان ها شیشه ها و پنجره ها قسمت های مهمی از نور دهی خانه را تشکیل می دهند یعنی زمانی که شما سطح شیشه ای تمیز و شفاف داشته باشید خانه شما دارای میزان نوردهی مناسب خواهد بود و دشمنان اصلی نماهای شیشه ای یا پنجره ها را می توان گرد و غبار و باران های اسیدی ذکر کرد زیرا که باعث کدری شیشه می شود و سبب می شود که ملک میزان نوردهی خود را از دست داده باشد.

فرآیند تمیز کاری نمای شیشه ای :

در صورتی نمای شیشه ای شما دچار کثیفی به علت گرد و غبار و یا باران های اسیدی شده است باید با افراد متخصص در زمینه نماشویی تماس گرفته شود.

فرآیند شتشوی نمای شیشه ای توسط فرد راپل کار صورت می گیرد که به وسیله ی طناب به آرامی از بالاپشت بام خانه فرود می آید و به دو صورت کار شستشوی نمای شیشه ای را انجام می دهد :

  1. با استفاده از واتر جت ( در این حالت به کمک دستگاه واتر جت که با استفاده از مواد شوینده ای که در دستگاه استفاده شده است فرآیند شستشو از بالا به پایین آغاز می شود.)
  2. به صورت دستی و سنتی ( به کمک سطل متوسط و توسط یک طی و با استفاده از چندین رول حوله انجام می شود که این امر سبب تمیزی شیشه ها می گردد.)

مهمترین موضوع شستشوی نمای شیشه ای با راپل :

این امر سبب شده است که شما دیگر چندین هزینه را انجام ندهید. در گذشته با استفاده از روش سنتی نماشویی صورت می گرفت یعنی قبل از این که اکیپ نماشویی در محل حاضر شوند در ابتدا باید گروه نصب داربست کار آماده سازی داربست را انجام داده و سپس گروه ستشوی نما حاضر می شدند ولی امروزه راپل کاران به داد متقاضیان شتسوی نمای شیشه ای رسیده و باعث شده است که دیگر هزینه ی اضافی بابت نصب داربست ندهند.

سرعت در انجام فرآیند شستشوی شیشه بسیار بالا تر از گذشته شده است و میزان تمیزی به همان میزان قبل یعنی فرآیند سنتی می باشد که شما باید ابتدا از مجموعه ای که این کار را انجام می دهند شناخت کافی داشته باشید که آیا تجربه کافی برای انجام نماشویی دارند.

همکاران ما در مجموعه اجاقی علاوه بر خدمات نماشویی ، خدمات کفسابی هم دارند که می توانید تنها با یک تماس مشاوره رایگان دریافت کنید.

 

 

 

2 thoughts on “نماشویی شیشه

  1. سلام و خسته نباشید واقعاً کارتون دشواره
    بعد تمیز کاریه شیشه های علاوه بر تمیزی ساختمان نور بسزایی گرفت بلا به دور باشه و خسته نباشید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *