سرامیک شویی

در امر کفسابی موضوع خیلی مهمی که می توان به آن اشاره کرد موضوع مهم سرامیک شویی است که باید بسیار محتاطانه عمل کرد.

علت اصلی آن را می توان به حساس بودن سرامیک ها اشاره کرد که باید بسیار برای این موضوع دقت و زمان بیشتری صرف شود. در مواردی مشاهده گردیده است که مالک از ما درخواست می کند که ما به شستشوی سرامیک هایی را انجام دهیم که متاسفانه به علت بی دقتی و کم توجهی توسط مالک که برای شستشوی دستی آن اقدام کرده سبب شده است که سرامیک دچار آسیب شود و همین امر موجب می شود که بعد از عمل کفسابی سرامیک شفافیت و براقیت قبلی خود را به دست نیاورد.

زمانی که ما در مجموعه کفسابی اجاقی جلساتی را با همکاران خود انجام می دهیم و در مورد مسائل و دغدغه های مالکان صحبت می کنیم همیشه موضوع اصلی صبحت ما دغدغه اصلی که مالکان دارند می تواند این باشد سرامیک خود را به شکل اولیه خود برگردانند.

برای این موضوع سوالی مطرح می شود که آیا می توان براقیت و شفافیت اولیه سرامیک را به حالت قبل در آورد ؟ باید بگوییم که ما در مجموعه اجاقی با استفاده از دستگاه های پیشرفته و ایتالیایی این موضوع و مسئله را حل کرده ایم و این قول را می دهیم که می توانیم سرامیک شما را پس از شستشو به بهترین نحو ممکن تحویل شما دهیم.

سرامیک ها اصولا بسیار حساس و شکننده می باشند که باید خیلی رعایت شود و این موضوعی است که ما به همکاران خود در مجموعه اجاقی گوشزد کرده ایم و حساسیت کار را به همکاران خود توضیح داده ایم.

البته می توان گفت که مهم رضایت کارفرما می باشد که پس از عمل کفسابی به این نتیجه می رسد و بعد از این که ملک خود را عمل کفسابی انجام داد متوجه خواهد شد که چه تغییری در سرامیک خود ایجاد شده است.

در زیر نمونه ای از کار سرامیک شویی در مجموعه کفسابی اجاقی را مشاهده می کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *