از بین بردن لکه های اسیدی سنگ

از بین بردن لکه های اسیدی سنگ

از بین بردن لکه های اسیدی سنگ که باید با استفاده از خدمات سنگ سابی و کف سابی این موارد را برطرف کرد که این خدمات توسط متخصص حوزه کفسابی انجام می گیرد و همکاران ما در مجموعه به تمامی نوع سنگ ها از قبیل : سنگ گرانیت ، سنگ تراورتن ، سنگ دهبید ، سنگ گوهره ، سنگ اسلب ، سنگ بوک مچ ، سنگ فور مچ و … آشنایی کامل دارند و این که این خدمات با چه دستگاهی و همچنین با چه لقمه سابی باید ساب زده شوند به درستی و با رعایت نکات فنی ساب زدن انجام می گیرد.

در صورتی که در اثر ریخته شدن مواد اسیدی ، لکه های اسیدی ایجاد شده بر روی سنگ سبب شده است که سطح سنگ جذاب به نظر نرسد و زیبایی خود را از دست بدهد کافیست که کار را به همکاران ما بسپارید تا سطح مورد نظر شما در کمترین زمان ممکن ساب زده شود و البته که لکه های اسیدی دیگر وجود نخواهد داشت و سطح بدون هیچ گونه لکه ای توحیل خواهد شد.

زمانی که خدمات ساب زنی با دستگاه ها اعلام می شود باید گفت که این دستگاه ها از نوع برند های ایرانی و خارجی می باشند و همچنین این دستگاه ها از نوع تک فاز و سه فاز می باشد که اصولا اکثر مواقع از خدمات دستگاه سه فاز انجام می گیرد و باید گفت که اگر بخواهیم نحوه تشخیص برق سه فاز در ساختمان خود را بدانید کافیست که بگویید اگر آسانسور وجود داشته باشد به قطع می توان گفت که خدمات برق شما سه فاز می باشد ولی اگر آسانسور در ساختمان شما وجود نداشته باشد باید توسط استاد کار کفسابی تشخیص داده شود که آیا برق سه فاز در مجتمع وجود دارد یا خیر.

تمیز کردن لکه های اسیدی سرامیک ها و موزاییک ها

تمیز کردی لکه های اسیدی سرامیک ها و موزاییک ها که در اثر ریخته شدن مواد اسیدی و همچنین جوهر نمک ، آبلیمو ، سرکه و … ممکن است که تغییر رنگ دهند و همچنین آسیب ببینند که نیاز است تا ساب زنی و سنگ سابی به درستی و اصولی انجام گیرد و همچنین زمانی که سطح مورد نظر شما ساب زده شود موجب می گردد تا سطح تمیز و براق گردد.

زمانی که سطح مورد نظر شما دارای لکه هایی است و کثیفی هایی را در خود دارد که نیاز است تا ساب زده شود و سطح آن تمیز گردد کافیست با همکاران ما در مجموعه تماس حاصل کنید تا شما را راهنمایی کنند تا خدمات ساب زنی انجام گیرد.

برای از بین بردن لکه ها و کثیفی ها هماطور که گفته شد و توضیح دادیم باید با دستگاه این خدمات انجام پذیرد و اگر لکه های اسیدی که ایجاد شده است در اثر ناخواستگی موجب شده است که یک قسمت بسیار کوچک لکه و کدر گردد برای این نوع خدمات هم ساب زده می شود که برای انجام این خدمات از دستگاه های کوچک دستی استفاده می گردد که این دستگاه های سنگ فرز کوچک مخصوص این کار می باشد و همچنین زمانی که سطح مورد نظر دارای کثیفی باشد می توان با استفاده از این دستگاه این لکه ها را برطرف کرد.

به این دستگاه ها لقمه ساب های مخصوصی با توجه به نوع سطح وصل می گردد که خدمات ساب زنی انجام می گیرد و سطح مورد نظر سنگ سابی انجام می شود تا شفاف و براق گردد.

اگر می خواهید که سطح موردنظر شما از هر گونه لکه های اسیدی خلاص شوید کافیست با همکاران ما در مجموعه اجاقی تماس حاصل کنید تا همکاران ما شما را راهنمایی و مشاوره رایگان دهند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *