کفسابی پارکینگ

کفسابی پارکینگ به اموری بستگی دارد که شما حتما باید بدانید :

 1. چرا کفسابی های پارکینگ نیاز است ؟
 2. کفسابی های پارکینگ با چه دستگاهی صورت می گیرد؟
 3. آیا عملیات نانو بر پارکینگ صورت میگیرد ؟
 4. روند انجام کفسابی ؟
 5. نکات مهمی که در کفسابی های پارکینگ باید رعایت شود.

1- چرا کفسابی پارکینگ نیاز است ؟

یکی از قسمت هایی از ساختمان که عبور و مرور زیاد می باشد می توان گفت که پارکینگ ها می باشد چرا که هم انسان ها و هم وسایل نقلیه در آن رفت و آمد دارند.

خدمات کفسابی پارکینگ

هر جایی که رفت و آمد زیاد باشد بعد از مدت ها دچار کثیفی و کدر شدن سطح می شود که پارکینگ ها هم از این قضیه مثتسنا نیستند.

البته در مواردی مشاهده گردیده است که به دلیل هم طراز نبود سنگ ها کف پارکینگ و به خاطر عبور و مرور وسایل نقلیه باعث می شود که لقی در سنگ ایجاد شده و سبب می شود که باعث لب پر شدن سنگ یا موضوع مهمتر از آن ترک یا شکسته شدن سنگ شود که ما در مجموعه کفسابی اجاقی می توانیم بند کشی کرده تا دچار همچین مشکلی نشوید.

2- کفسابی برای پارکینگ با چه دستگاهی صورت می گیرد؟

اصولا کفسابی برای پارکینگ به وسیله دو دستگاه که بسته به نوع ساختمان شما دارد انجام میگیرد.

دستگاه های تک فاز یا دستگاه های سه فاز

کفسابی پارکینگ

این دستگاه ها در انجام فرآیند کفسابی هیچ گونه فرقی با همدیگر ندارند فقط در صورتی که از دستگاه سه فاز استفاده شود که اصولا در اکثر ساختمان ها دارای برق سه فاز می باشند و از این دستگاه استفاده می شود سبب می شود که فرآیند کار سریع تر صورت بگیرد.

3-آیا عملیات نانو بر پارکینگ صورت میگیرد ؟

اصولا ما در مجموعه کفسابی اجاقی به متقاضیان پیشنهاد می دهیم که پارکینگ های خود را نانو کنند چرا که این کار سبب می شود که دیگر جرم ها و کثیفی را به خود جذب نخواهد کرد و زمانی که شما پارکینگ خود را نانو می کنید این امر سبب می شود که دیگر آب رادیات ماشین و یا روغن ماشین و یا آب باطری و … بر روی سطح پارکینگ باقی نماند.

کفسابی پارکینگ با دستگاه

مهمترین موضوعی که در امر نانو کاری می باشد طول عمر سنگ ها کف پارکینگ می باشد که افزایش می یابد.

4-روند انجام کفسابی های پارکینگ ؟

زمانی که شما با مجموعه کفسابی اجاقی تماس گرفتید برای انجام فرآیند کفسابی کف پارکینگ از همکاران ما در مجموعه جهت مشاوره می توانید تماس بگیرید و تصاویر پارکینگ خود را از طریق واتس اپ برای همکاران ما بفرستید  پس از سوال از شما که متراژ کار و کنتور برق جهت استفاده از کدامین دستگاه چگونه می باشد که پس از عقد قرارداد اکیپ به محل شما اعزام می شود که شما بتوانند پارکینگ مدنظر شما را کفسابی انجام دهند.

5-نکات مهمی که در انجام کفسابی های پارکینگ باید رعایت شود.

مهمترین موضوعی که باید در کفسابی پارکینگ صورت بگیرد را می توان موضوع بیش از حد صیقل دادن پارکینگ اشاره کرد که کاری بسیار استباه می باشد.

درصورتی که کفساب دارای تجربه کافی نباشد و پارکینگ را بیش از حد صیقل دهد این امر سبب می شود که باعث سر خوردن ماشین و افراد در پارکینگ می شود.

کف سابی پارکنیگ

به عنوان مثال زمانی که رمپ پارکینگ را کفسابی صورت می گیرد اگر خیلی جلا داده شود و حالت سر ایجاد شود باعث می شود زمانی که مقداری آب بر روی رمپ باشد ماشین سر بخورد و یا افرادی که برای تردد از رمپ استفاده می شود دچار سانحه شوند.

کفسابی موزاییک پارکینگ :

در صورتی که کف پارکینگ شما موزاییک باشد کفسابی انجام می گردد در صورتی که موزائیک های شما از نوع برجسته باشد فرچه ساب صورت می گیرد چرا که کفسابی آسیب می زند به موزائیک های شما ولی در صورتی که موزائیک های معمولی باشد می توان کفسابی کرد.

کف ساب پارکینگ

برای انجام کلیه خدمات ما در مجموعه کفسابی اجاقی در خدمت هموطنان عزیزمان هستیم.

کفسابی با دستگاه

کفسابی پارکینگ با استفاده از دستگاه کفسابی انجام می‌شود. این روش بسیار موثر و کارآمد است و می‌تواند سطح کف پارکینگ را به طور کامل تمیز و براق نماید. با استفاده از دستگاه کفسابی می‌توان به سرعت و با کیفیت بالا، کف پارکینگ را شستشو داد و آن را به حالت اولیه بازگرداند. این روش نه تنها زمان و هزینه کمتری نیاز دارد، بلکه نتیجه آن نیز بسیار رضایت‌بخش خواهد بود.

خدمات با دستگاه انجام می شود و همکاران ما در شرکت به فعالیت های لازم برای داشتن سطحی زیبا و جذاب اقدام می کنند و این خدمات برای سطح آجر نیز انجام می شود و کفسابی آجر ، کفسابی در فرمانیه و … نیز موجب شده است تا این خدمات در تمامی نقاط ایران توسط همکاران ما در شرکت انجام گیرد.

کفسابی پارکینگ با کیفیت برای ساختمان های تهران

کفسابی پارکینگ ساختمان های تهران یکی از خدمات مهم و ضروری است که باید با دقت و کیفیت بالا انجام شود. ما با استفاده از تجهیزات مدرن و متخصصان مجرب، کفسابی پارکینگ را به بهترین شکل ممکن انجام می دهیم. پس از کفسابی، مرحله آب بندی و نانو کردن سنگ پارکینگ انجام می شود تا دیگر شاهد ریختن آب باطری، لکه های روغن و آلودگی در پارکینگ نباشید. با اطمینان به ما بسپارید تا پارکینگ ساختمان شما را به بهترین شکل ممکن نگهداری کنیم.

کفسابی پارکینگ با دستگاه بروز

پارکینگ ساختمان های مسکونی و تجاری در تهران یکی از مهم ترین بخش های این اماکن است. به همین دلیل، ما با استفاده از تجهیزات و مواد مرغوب، پارکینگ ها را به صورت حرفه ای کفسابی می کنیم. پس از کفسابی، مرحله آب بندی و نانو کردن سنگ پارکینگ انجام می شود تا دیگر شاهد لکه های روغن ماشین یا ریختن آب باطری روی سنگ نباشید. با این خدمات، پارکینگ شما همیشه تمیز و مرتب خواهد بود.

کفسابی پارکینگ ساختمان های تهران با کیفیت عالی

کفسابی پارکینگ یک مهارت مهم است که باید با دقت و تخصص انجام شود. سنگ‌های پارکینگ که سیاه شده و رد لاستیک روی آن‌ها افتاده است، نیاز به کفسابی با مهارت دارد تا به حالت اولیه برگردد. این کار نه تنها ظاهر پارکینگ را بهبود می‌بخشد، بلکه باعث می‌شود که سطح آن لغزنده نباشد و از ایمنی بیشتری برخوردار باشد. بنابراین، استفاده از افراد متخصص برای کفسابی پارکینگ امری ضروری است.

کفسابی پارکینگ یک مهارت تخصصی است که باید با دقت و تجربه کافی انجام شود. سنگ‌های پارکینگ که سیاه شده و رد لاستیک روی آن‌ها افتاده است، نیاز به شستشو و پاکسازی دقیق دارد. این کار باید با استفاده از مواد شوینده مناسب و ابزارهای تخصصی انجام شود تا نتیجه مطلوب حاصل شود. کفسابی پارکینگ توسط افراد ماهر و با تجربه می‌تواند باعث زیبایی و تمیزی محیط پارکینگ شود و ظاهر آن را به حالت اولیه بازگرداند.

البته که بخشی از شرکت به انجام خدمات نماشویی ، شستشوی نمای آجری ، سنگی ، شیشه ای و … نیز مغشول می باشد و همکاران ما در شرکت هر نوع از سطح نمای ساختمانی را شستشوی انجام می دهند و این امر موجب گردیده است تا انجام خدمات اسیدشویی نما ، شستشوی نما با راپل و … توسط همکاران ما در شرکت انجام گیرد جهت دریافت مشاوره کافیست با تلفن های موجود در سایت تماس حاصل کنید.

4 thoughts on “کفسابی پارکینگ

 1. سلام آقای اجاقی
  کف پارکینگ منزلمون بسیار خوب شد بنده و همسایه های ساختمون اصلأ فکرشم نمی‌کردیم که چنین بشه ، کمال تشکر و قدردانی میکنم از کار خوبتون خسته نباشید،❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️

  1. متشکر از شما سرکار خانم خانجانی
   کفسابی پارکینگ یکی از تخصص های ماست برای زیبا سازی ساختمان

 2. سلام و خسته نباشید ممنون از کارتون تمامیه سیاهیای پارکینگ رفع و تمیز شده عالی بود کارتون

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *