کفسابی پارکینگ

کفسابی پارکینگ به اموری بستگی دارد که شما حتما باید بدانید :

  1. چرا کفسابی های پارکینگ نیاز است ؟
  2. کفسابی های پارکینگ با چه دستگاهی صورت می گیرد؟
  3. آیا عملیات نانو بر پارکینگ صورت میگیرد ؟
  4. روند انجام کفسابی پارکینگ ؟
  5. نکات مهمی که در کفسابی های پارکینگ باید رعایت شود.

1- چرا کفسابی پارکینگ نیاز است ؟

یکی از قسمت هایی از ساختمان که عبور و مرور زیاد می باشد می توان گفت که پارکینگ ها می باشد چرا که هم انسان ها در آن رفت و آمد دارند هم وسایل نقلیه.

هر جایی که رفت و آمد زیاد باشد بعد از مدت ها دچار کثیفی و کدر شدن سطح می شود که پارکینگ ها هم از این قضیه استثنا نیستند.

البته در مواردی مشاهده گردیده است که به دلیل هم طراز نبود سنگ ها کف پارکینگ و به خاطر عبور و مرور وسایل نقلیه باعث می شود که لقی در سنگ ایجاد شده و سبب می شود که باعث لب پر شدن سنگ یا موضوع مهمتر از آن ترک یا شکسته شدن سنگ شود که ما در مجموعه کفسابی اجاقی می توانیم بند کشی کرده تا دچار همچین مشکلی نشوید.

2- کفسابی های پارکینگ با چه دستگاهی صورت می گیرد؟

اصولا کفسابی پارکینگ به وسیله دو دستگاه که بسته به نوع ساختمان شما دارد انجام میگیرد.

دستگاه های تک فاز یا دستگاه های سه فاز

این دستگاه ها در انجام فرآیند کفسابی هیچ گونه فرقی با همدیگر ندارند فقط در صورتی که از دستگاه سه فاز استفاده شود که اصولا در اکثر ساختمان ها دارای برق سه فاز می باشند و از این دستگاه استفاده می شود سبب می شود که فرآیند کار سریع تر صورت بگیرد.

3-آیا عملیات نانو بر پارکینگ صورت میگیرد ؟

اصولا ما در مجموعه کفسابی اجاقی به متقاضیان پیشنهاد می دهیم که پارکینگ های خود را نانو کنند چرا که این کار سبب می شود که دیگر جرم ها و کثیفی را به خود جذب نخواهد کرد و زمانی که شما پارکینگ خود را نانو می کنید این امر سبب می شود که دیگر آب رادیات ماشین و یا روغن ماشین و یا آب باطری و … بر روی سطح پارکینگ باقی نماند.

مهمترین موضوعی که در امر نانو کاری می باشد طول عمر سنگ ها کف پارکینگ می باشد که افزایش می یابد.

4-روند انجام کفسابی های پارکینگ ؟

زمانی که شما با مجموعه کفسابی اجاقی تماس گرفتید برای انجام فرآیند کفسابی کف پارکینگ از همکاران ما در مجموعه جهت مشاوره و چگونگی فرآیند در محل حضور پیدا کرده و پس از بررسی محل و متراژ کار و بررسی کنتور برق جهت استفاده از کدامین دستگاه پس از عقد قرار داد اکیپ به محل شما اعزام می شود که شما بتوانند پارکینگ مدنظر شما را کفسابی انجام دهند.

5-نکات مهمی که در انجام کفسابی های پارکینگ باید رعایت شود.

مهمترین موضوعی که باید در کفسابی پارکینگ صورت بگیرد را می توان موضوع بیش از حد صیقل دادن پارکینگ اشاره کرد که کاری بسیار استباه می باشد.

درصورتی که کفساب دارای تجربه کافی نباشد و پارکینگ را بیش از حد صیقل دهد این امر سبب می شود که باعث سر خوردن ماشین و افراد در پارکینگ می شود.

به عنوان مثال زمانی که رمپ پارکینگ را کفسابی صورت می گیرد اگر خیلی جلا داده شود و حالت سر ایجاد شود باعث می شود زمانی که مقداری آب بر روی رمپ باشد ماشین سر بخورد و یا افرادی که برای تردد از رمپ استفاده می شود دچار سانحه شوند.

 

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *