کفسابی سنگ تراورتن

کفسابی سنگ تراورتن

کفسابی سنگ تراورتن نیز از دیگر خدماتی که برای سطح سنگ ها انجام می گیرد و همکاران ما همه نوع سطح سنگ را خدمات کفسابی انجام می گیرد که می توانید به سطح سنگ هایی که کار ساب زنی و کفسابی انجام گرفته مراجعه کنید و نمونه کارهای انجام گرفته را ببیند.

خدمات ساب زنی و کفسابی سطح سنگ های تراورتن با توجه به اینکه خیلی مواقع ممکن است که سطح سنگ ها طوری باشد که نتوان از آنها برای انجام خدمات استفاده کرد چرا که برخی لکه ها و کثیفی ها طوری است که اگر سطح کفسابی انجام گیرد ممکن است که سطح سنگ ها آسیب ببیند در چنین مواقعی نیاز است که سطح سنگ هایی که ساب زده می شود طبق اصول درست و با رعایت نکات فنی انجام گیرد.

زمانی که سطح سنگ تراورتن قرار است که ساب زده شود کف سابی بر روی سطح سنگ اتفاق بیافتد باید گفت که اگر سطح سنگ دارای پستی و بلندی باشد می توان آن ها را برطرف کرد و همچنین زمانی که سطح سنگ ها دارای عیب و ایرادهایی باشد می توان این عیب و ایرادها را برطرف کرد و اگر لکه هایی را داشته باشد با انجام خدمات ساب زنی و کفسابی می توان این لکه ها و کثیفی ها را برطرف کرد.

سنگسابی سنگ تراورتن

سنگسابی سنگ تراورتن همانند دیگر سنگ هایی که برای انجام خدمات نام سنگ سابی بر روی آنها نهادینه شده است توسط همکاران ما با دستگاه های مدرن و بروز و پیشرفته ای که وجود دارد انجام می گیرد و باید گفت که این خدمات جهت بهبود وضعیت سطح سنگ ها انجا می گیرد و همکاران ما سنگ ها را برای از بین بردن لکه ها و کثیفی هایی که در سطح و روی سنگ ها قرار دارند انجام می گیرد و باید گفت که این خدمات جهت بهبود وضعیت سنگ ها انجام می شود.

با توجه به خدمات ساب زنی و سنگ سابی که بر روی سطح سنگ تراورتن قرار می گیرد باید گفت که این دستگاه های سه فاز که وزنی حدود 120 تا 150 کلیو گرم دارند و زیر این دستگاه ها لقمه ساب های مخصوص به سنگ تراورتن قرار می گیرد و همکاران ما ساب زنی و کفسابی سنگ را با دستگاه انجام می دهند و با توجه به فشاری که به سطح وارد می شود باعث می گردد تا لایه برداری از سطح سنگ ها انجام گیرد و این لایه برداری بسیار نازک می باشد که بر روی سطح سنگ انجام می گیرد و باید گفت که این خدمات به طوری است تا عیب و ایرادهای سطح تراورتن از بین برود و برطرف گردد.

زمانی که خدمات سنگ سابی بر روی سطح انجام می گیرد باید گفت که فردی که خدمات سنگ سابی را انجام می دهد باید متخصص باشد چرا که اگر فرد متخصص نباشد ممکن است تا عیب و ایرادهایی بر سنگ وارد شود که موجب گردد تا سنگ آسیب ببیند.

با توجه به فرآیند ساب زنی و سنگ سابی که برای هر نوع سنگ و هر نوع سطحی متفاوت است و البته باید گفت که اگر سطح دارای عیب و ایرادهای مختلف باشد باید خدمات به گونه های متفاوتی انجام بگیرد و همچنین زمانی که سطح آسیب دیده باشد می توان گفت که این خدمات موجب بهبود سطح آسیب دیده می شود و همچنین زمانی که سطح دارای لکه ها و کثیفی هایی باشد موجب می گردد تا سطح تمیز و براق گردد.

اگر بخواهید خدمات سنگ سابی و کف سابی بر روی سطح سنگ های تراورتن خود انجام دهید کافیست با همکاران ما در مجموعه اجاقی تماس حاصل کنید تا همکاران ما شما را راهنمایی کنند و مشاوره رایگان خدمت شما ارائه دهند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *