قیمت کفسابی

قیمت کفسابی سنگ

در ابتدا باید خدمت متقاضیان عزیز اعلام کنم که قیمت کفسابی براساس متراژ محاسبه می گردد و کفسابی به عوامل متفاوتی بستگی دارد : از قبیل نوع سنگ ، پستی و بلندی سنگ و … که اهمیت به سزایی در چگونگی فرایند کفسابی مهم می باشد.

موضوعی که بسیاری از متقاضیان از مجموعه ما سوال می کنند در مورد نحوه محاسبه قیمت کفسابی است که ما در مورد چگونگی قیمت گذاری به آنها توضیح می دهیم که بسته به موارد متفاوتی می تواند قیمت کفسابی برای متقاضی کمتر محاسبه شود به عنوان مثال هر چقدر متراژ فضایی که می خواهد کفسابی شود بیشتر باشد بنا به متراژ ها قیمت محاسبه شده کمتر می شود.

در مواردی مشاهده گردیده است که کار کفسابی که صورت خواهد گرفت بسیار زمان بر می باشد و برای همین موضوع ما باید مدت زمان زیادی کار انجام دهیم تا کاری که مدنظر متقاضی می باشد را تحویل مشتری دهیم. برای همین فرایند کار مطابق با مدنظر متقاضی صورت می گیرد.

قیمت گذاری کفسابی سنگ بر اساس نوع سنگ :

در مورد نوع سنگ ها همان طور که می دانید سنگ ها به دونوع 1- سنگ های نرم و 2- سنگ های سخت تقسیم می شوند.

سنگ های نرم

در عمل کفسابی برای سنگ های نرم که از اسم آنها هم مشخص است فرایند کار آسان می باشد و به خاطر همین موضوع هزینه این نوع سنگ ها به نسبت سنگ های سخت ارزان تر می باشد که نمونه ای از این نوع سنگ ها که همان سنگ های معمولی است را شامل می شود.

سنگ های سخت

همان طور که از اسم آنها مشخص است کفسابی در این نوع سنگ ها که سنگ گرانیت شامل آن می شود بسیار سخت و باید کفساب تجربه کافی برای عمل کفسابی را داشته باشد چرا که در صورتی که کفساب بی تجربه باشد می تواند آسیب های جبران ناپذیری را به سنگ ها وارد کند که غیر قابل تعمیر می باشند. در این نوع سنگ ها قیمت ها به طبع بنا به ظرافت و حساسیت کار بالاتر از نوع سنگ ها نرم می باشد.

قیمت کفسابی بتن 

اصولا کفسابی برای پارکینک های طبقاتی یا سوله ها انجام می شود که در مواردی کف پوش بر روی آن قرار گیرد که برای اینکه سطح بتن از بین نرود و اصطکاک ایجاد شده بسیار پایین باشد تا سبب ساییدگی نشود از ساب بتن استفاده می شود که کفسابی باعث می شود که سطح زیر بتن به سطح هموار و نرم تبدیل می شود که زمانی کفپوشی بر روی آن قرار گرفت در اثر ساییدگی مقاوم باشد و سبب از بین رفتن آن نشود.

2 thoughts on “قیمت کفسابی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *