خدمات ما

شستشوی نما

اگر برنامه ی شما برای استفاده از خدمات شستشوی نما مجموعه ما می باشد می توانید با استفاده از شبکه های اجتماعی به ما پیام ارسال کنید که ما با تماس بگیرد.

کفسابی موزاییک

اگر شما هم در حیاط یا پارکینگ منزل خود از موزائیک استفاده می کنید و مدتی از که موزاییک شما رنگ اولیه خود را از دست داده توصیه ما به استفاده از خدمات کفسابی موزاییک اجاقی می باشد.

نماشویی با داربست

در صورتی که تمایل دارید نمای ملک شما با استفاده از داربست شستشو انجام شود ما قادر به انجام آن هستیم. البته نماشویی با داربست دارای هزینه بالایی است که توصیه نمی شود.

کفسابی در کرج

مجموعه اجاقی کار کفسابی را در شهر کرج هم انجام می دهد برای ارائه خدمات مشاوره و دریافت قیمت کار کفسابی در کرج می توانید از طریق تلفن با ما تماس بگیرید.

کفسابی کفپوش

کفپوش بسیاری از منازل امروزی از کفپوش می باشد در صورتی که می خواهید کفپوش شما از براقیت و شفافیت کافی برخوردار نیست باید کفسابی کفپوش انجام دهید.

نماشویی با راپل

اگر می خواهید که نمای خود را شستشو انجام دهید حتما قبل از انجام نماشویی با ما مشورت کنید ما با دانش پرسنل خود نماشویی با راپل را انجام می دهیم که هزینه کمتری دارد.

کفسابی گرانیت

به دلیل مقاومت بالای سنگ گرانیت برای راه پله ها و دیوارهای راه پله و نماها استفاده می شود که کفسابی گرانیت مقداری سخت و دقت بالایی را طلب می کند کار را به کاردان بسپارید.

نماشویی بدون داربست

اگر شما می خواهید نماشویی بدون استفاده از داربست شسته شود ما در مجموعه افرادی را داریم که تخصص دارند با استفاده از طناب که به اصطلاح راپل کار می گویند بشورند.

کفسابی بتن

کفسابی بتن برای از بین بردن جرم هایی که بر روی بتن ها از قبیل گازوئیل یا چسب ها وجود دارد انجام می شود و ما در مجموعه اجاقی برای استفاده از ساب بتن از لقمه های الماسی استفاده می کنیم.

کفسابی سرامیک

برای اینکه بتوان از کفسابی سرامیک استفاده کرد باید حتما لقمه ساب دستگاه را تنظیم نموده تا آسیبی به سنگ شما پس از انجام کفسابی نرسد ما می توانیم شما را در کفسابی سرامیک راهنمایی کنیم.

رزین ساب ، رزین کردن سنگ

در امر کفسابی رزین ساب یعنی این که شما می توانید از با استفاده از ابزاری درزها و شکاف هایی که در سنگ ها وجود دارد استفاده کرده و عمل کفسابی انجام دهید تا عیب های سنگ برطرف شود.

نانوساب

فناوری نانو در کار کفسابی ورود کرده و مجموعه اجاقی هم با افتخار اعلام می کند که از این فناوری نانوساب استفاده می کند این فناوری باعث می شود که یک لایه بر روی سنگ ایجاد شده و از سنگ محافظت کند.

کفسابی سنگ

ما در مجموعه کفسابی اجاقی کارهایی را که مربوط به کفسابی سنگ می باشد را انجام می دهیم برای دیدن مجموعه از کارهایی که مربوط به کارهای کفسابی سنگ می باشد کلیک بفرمایید.

سنگ سابی

عمل سنگ سابی سوای تخصص نیاز به حوصله بالا دارد تا کار سنگ سابی سبب می شود سنگ ها به حالت براق و یکدستی تبدیل شود از تخصص و تجربه مجموعه اجاقی استفاده کنید.

نماشویی

بسیاری از خدمات نماشویی را می توان به نماشویی ملک های تجاری و اداری و ساختمان های مسکونی اشاره کرد که ما هم با استفاده از راپل و هم با استفاده از داربست آماده ارائه خدمات می باشیم.

پولیش سنگ

عمل پولیش سنگ ها را می توان دو دسته تقسیم کرد که در گذشته به روش ستنی و امروزه با استفاده از ماشین کفسابی صورت می گیرد که ما در مجموعه اجاقی آماده ارائه خدمات می باشیم.

ساب زدن سنگ

ما در مجموعه اجاقی عمل ساب زدن سنگ را برای شفافیت پیدا کردن سنگ شما ، یکدست شدن سنگ ، از بین رفتن ترک ها روی سنگ و از بین رفتن آلودگی و چرک بر اثر مواد شیمیایی انجام می دهیم.

کفسابی در تهران

مجموعه کفسابی اجاقی در شهر تهران فعالیت های خیلی زیادی را انجام داده است خصوصا در شمال تهران . تلاش مجموعه اجاقی برای رضایت متقاضیان پس از انجام کار می باشد.